LIFE IN USA-SOME PICTURES FROM STORES- ZYCIE W USA- ZDJECIA ZE SKLEPOW

Hello friends. How are you doing?
Today I present some pictures from stores that I did take because to have some history of prices so I thought that maybe you are interested in prices or just if not then skip that post.
So I was at mall at South Shore Plaza and visited apple store, then few days later I was in other store called BJ's where they have many things like food, clothes and electronic. I always like to look at computer aisle, as they have some promotions there.
Another place I lately visited was metro pcs where you can get phone with a plan- I was there as my boyfriend had change carrier to them and got free phone- he picked Lg Stylus 4.
So that were places I were lately and here are pictures from them.

Cześć przyjaciele. Jak się macie?

Dzisiaj przedstawiam kilka zdjęć ze sklepów, które zrobiłam, by mieć historię cen, więc pomyślałam, że może interesują Cię ceny, a jeśli nie, pomiń ten post.

Więc byłam w centrum handlowym w South Shore Plaza i odwiedziłam sklep Apple, a kilka dni później byłem w innym sklepie o nazwie BJ's -coś jak Macro w Polsce, gdzie mają wiele rzeczy, takich jak jedzenie, ubrania i elektronika. Zawsze lubię patrzeć na dział z elektroniką, ponieważ mają tam jakieś promocje.

Kolejne miejsce, które ostatnio odwiedzałam, to metro pcs, gdzie można nabyć telefon z planem. Byłam tam, gdyż mój chłopak zmienił swojego operatora z Cricet na nich i dostał w zamian darmowy telefon - wybrał Lg Stylus 4.

Więc to były miejsca, w których byłam ostatnio i oto fotki. Zapraszam do subskrypcji mojego bloga na bloglovin czy tez email.
Zasuboj tez moj youtube kanal.

Comments

  1. If you would like to grow your familiarity simply keep visiting this web page and be updated
    with the most recent news update posted here.

    ReplyDelete

Post a Comment